Vaidas Akramavičius

VAIDAS AKRAMAVIČIUS


Klubo prezidentas

„Lyderiais negimstama, jais tampama. Jais tampama kaip ir bet kuo kitu – per sunku darbą. Tai yra kaina, kurią privalu sumokėti, kad pasiektume šį tikslą, bet kokį tikslą.“

GENADIJUS JASINEVIČIUS


Vyriausiasis treneris

Kovos menas be filosofinio supratimo – tai tik gatvės muštynės. Mokantis smūgio jėgos, pirmiausia reikia tobulinti charakterį ir pagrindinius žmogaus bruožus. Teorinės žinios galvoje, sąžiningumas ir fizinė jėga – tai ir yra Rytų kovos meno harmonija, leidžianti tapti ne tik čempionu, bet ir visuomenės lyderiu.“

Sporto klubas “Tornado” buvo įkurtas Rokiškio mieste 1996 m. ir tais pačiais metais įstojo į Lietuvos Muay Thai sąjungą. Klubo įkūrėjas ir treneris – Genadijus Jasinevičius. 2019 m. rugsėjo 23d. klubo prezidentu tapo Vaidas Akramavičius.


1997 m. Diuseldorfe (Vokietija) vykusiame tarptautiniame kikbokso teisėjų ir trenerių seminare
G.Jasinevičius apsigynė juodąjį diržą, gavo pirmo dano kvalifikaciją ir tarptautinio teisėjo kategoriją. 1999 m. Bankoke (Tailandas) dalyvavo trenerių seminare, kuriame jam buvo suteiktas Tarptautinės mėgėjų Muay Thai federacijos sertifikatas.

2003 metais Lietuvos Muay Thai sąjungos visuotiniame susirinkime G.Jasinevičius buvo paskirtas vyriausiuoju Lietuvos jaunimo rinktinės treneriu.

Pažymima, kad Muay Tai treneriui – sporto mokytojui Genadijui Jasinevičiui. Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės  2003 m. gruodžio 8d. įsakymu Nr.443 patvirtinta Nacionalinio sporto trenerio (trenerio metodininko) kategorija. Pažymėjimas Nr. 495.

Sporto klubas ”Thai Tornado” dalyvauja įvairiuose Lietuvoje organizuojamuose Rytų kovos menų (Muay Thai, Bushido-rings, Shidokankarate, Kikbokso) turnyruose bei čempionatuose. Taip pat Europos, pasaulio čempionatuose, tarptautiniuose turnyruose (Rusija, Baltarusija, Latvija, Estija, Slovakija, Vokietija, Olandija, Šveicarija, Švedija, Anglija, Kipras, Japonija, Tailandas). Juose “Thai Tornado” sportininkai yra iškovoję nemažai pergalių.